Su Kaçağı ServisiTıkanıklık Açma

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak tıkanıklığı açma diğer bir deyişle mutfak lavabo giderlerinin tıkanıklığı hemen hemen tüm evlerin yaşadığı sorunlardan biridir. Bu tıkanıklığa genelde sıvı yemeklerin lavaboya dökülmesi ve yağların lavaboya dökülmesi sonucu daha sık karşılaşılmaktadır.  Suyla gider düşüncesiyle dökmüş olduğunuz yemek artıkları veya yağsal ürünler su ile gider düşüncesiyle kısa zaman içerisinde belli olmasa da zamanla dirseklerde atıkların birikmesi sonucu tıkanıklığa sebep olmaktadır.

İstanbul Tıkalı Mutfak Gideri Açma Hizmeti

İstanbul’da mutfak tıkanıklığı açtırmak istiyorsanız sizler için 7/24 mutfak gider açma ve İstanbul tıkalı mutfak gideri açma hizmeti sunmaktayız. Avrupa ve Anadolu Yakaları olmak üzere İstanbul’un tüm noktalarına 7/24 hızlı hizmet sunmaktayız. Profesyonel ekibimiz ve kurumsal kimliğimiz sayesinde sizlere hem hızlı hem de güvenilir hizmet vermekten gurur duyuyoruz. En uygun sıhhi tesisat ve tıkanıklık açma fiyatlarımızla İstanbul’un en iyi firması olmayı sürdürmekte kararlıyız.

Eğer mutfak tıkanıklığını kendimiz evde nasıl açarız gibi bir soru sormak isterseniz bizlerde memnuniyetle yanıtlarız. İşte evde kendimiz mutfak borusu tıkanıklığını nasıl açarız?

Evde Mutfak Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Eğer ki evde kendiniz tıkanıklığı açmak istiyorsanız bunun için sizlere bir kaç ipucu verebiliriz.

1.Pompa Yardımıyla Tıkanıklık Açma

Pompa yardımıyla hava basıncı sayesinde tıkalı gideri açmak isteyebilirsiniz fakat bu yöntem çoğu tıkanıklığı açmada yetersiz kalmaktadır. Eğer ki tıkanıklık bu yöntemle açılmadıysa arayın uygun fiyatlara açalım.

2. Tel İle Tıkalı Lavabo Gideri Açma

Bu yöntem oldukça etkili olsa da yanında riskler de taşımaktadır. Tel bazen tıkanıklığın bulunduğu kısma kadar yetişmeyebilir veya gider borularına zarar vererek bizlere ek masraflar açabilir. Eğer bu yöntemle de tıkanıklığı açılmadıysa bir sonraki yöntemi uygulayabilirsiniz.

mutfak tıkanıklığı açma

3. Tuz ve Sirke İle Mutfak Borusu Açma

Tuz ve Sirke insan sağlığına etkisi olmayan maddelerden birisidir ve bu yüzden tıkanıklık açmada kullanılmasını tavsiye ettiğimiz ürünler arasında yer almaktadır fakat etkisi azdır. Tuz ve sirkeyi tıkalı giderinize dökerek tıkanan cisimlerin yumuşamasını sağlayabilir ve tıkanıklığı açmayı deneyebilirsiniz. Tuz ve sirke döktükten sonra pompa yardımıyla tıkanıklığı açmak daha da kolaylaşacaktır.

Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma Hizmeti Almak İstiyorum?

Güvenilir tıkanıklık açma servisi denilince akla geldiğimiz gibi bir çok referansımız ile tüm mahallelere 1 saat içerisinde haftanın her günü günün her saati kesintisiz hizmet veriyoruz. Siz de uygun fiyatlara İstanbul tıkanıklık açma hizmeti almak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizi günün her saati arayabilirsiniz.

Mutfak Tıkanıklığı Açma, İstanbul Mutfak Tıkandı Sıhhi Tesisatçı, Tıkanan Mutfak Giderleriniz Dakikalar İçerisinde Açılır, Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında 7/24 Mutfak Tıkanıklığı Açma Hizmeti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonMobil Tıkla Ara 45 Dk Servis
Kapalı
Kapalı