Su Kaçağı ServisiTıkanıklık Açma

Lavabo Tıkanıklığı Açma

LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA Öncelikle gider kanal açma işlemlerinin teknolojik cihazlarla gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Atılan her yanlış adım sorunun daha da büyümesine neden olur. Tıkanıklık nedeni ve mesafesi tespit edilmelidir. Kanal görüntüleme cihazları ile kanal tıkanıklığının boyutu incelenmelidir. Kesinlikle kırma ve dökme çözüm olmamalıdır. Ekstra masraflarla, günlerce süren tadilatlar ve tekrarlayan tıkanıklık sorunlarıyla karşılaşmak istemiyorsanız lütfen Diriliş Tesisat ile iletişime geçiniz.

Pis su gideri tıkanıklığı açma hizmetleri kapsamında tuvalet tıkanıklığıbanyo tıkanıklığıklozet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı açma konularında uzman DirilisTesisat,

Tüm bu işlemleri herhangi bir kırma gerektirmeden gerçekleştirmektedir. Bu tür yerlerdeki tıkanıklıklarda genelde pompalar, kimyasallar yada teller kullanılarak tıkanıklık açılmaya çalışılmaktadır.

DirilişTesisat bu tür tıkanıklıklarda klasik yöntem ve cihazlar yerine yüksek teknoloji kanal açma cihazları kullanmakta dolayısı ile tüm kanal tıkanıklıkları ek kırma işlemi gerektirmeden açılmaktadır.Tıkanıklık Açma İstanbulun her bölesine hemen servis İmkanı sunuyoruz yapılan bakım onarım tıkanıklık açma su kaçak tespiti gibi işlemlerinize Tıkanıklık Açma,İstanbul Tıkanıklık Açma,Mutfak Gideri Açma,Lavabo Gideri Açma,Robotla Tıkanıklık Açma,Duş Gideri Açma,Logar Gideri Açma konusunda firmamıza güvenebilirsiniz.

TIKANIKLIK OLUŞMA NEDENLERİ ?

  • Gider hattına atılan asit veya kimyasal maddelerin belirli bir zaman sonra katılaşıp hattı tıkaması.
  • Gider hattına peçete, kağıt havlu vb. gibi hattı tıkayacak suda erimeyen malzemelerin atılması.
  • Gider hattına katı yemek atıkları veya yağ atılması.
  • Gider hattında kireç ve çamur oluşması.
  • Gider hattına atıkların sağlıklı bir şekilde atılması için hatta akıntı seviyesi ve terazi seviyesi verilmemiş olması.

Yukarıdaki sebeplerin çözümleri.

Tecrübeli ekibimiz ve En son teknoloji ekipmanlarımız ile garantili tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz.

Hizmetlerimiz lavabo tıkanıklık açma, mutfak tıkanıklık açma, wc tıkanıklık açma, ana hat tıkanıklık açma, logar hattı tıkanıklık açma, atık su tıkanıklık açma, pvc tıkanıklık açma, künk tıkanıklık açma, duşakabin tıkanıklık açma, toplu yaşam merkezlerinde tıkalıklık açma, apartman tıkanıklık açma, rezidance tıkanıklık açma, villa tıkanıklık açma, işyeri tıkanıklık açma, ofis tıkanıklık açma. hizmetleri vermekteyiz. açılan bölgeye 1 yıl garanti Firma garantisi kapsamına alıyoruz.

LAVABO TAŞMA YAPIYOR MU ?

Lavabo Banyo Mutfak Ofis Logar PVC gibi tıkalı olan yerleri görüntülü kamera ile tıkanıklık yerleri için özel boyutlandırılabilen sustalar ile tıkanıklık sebebi her ne olursa olsun tecrübeli ve uzman ekibimiz tarafından evinizi veya iş yerinizi kırmadan dökmeden gider hattınızı açıyoruz.

Firmamız ihtiyaç duyduğunuzda günün her saati İstanbul’un Tamamına servis yönlendirmesi yapmaktadır. iletişim sekmesinden Firmamızla irtibata geçebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonMobil Tıkla Ara 45 Dk Servis
Kapalı
Kapalı